Kupuj materiały z programem lojalnościowym

Remont domu, zmiana wystroju wnętrz czy zakładanie ogródka to czynności, którego czekają większość (jak nie wszystkich) z nas. Skoro coś jest nieuniknione, dlaczego nie czerpać z tego dodatkowych korzyści? Jak to możliwe? Chociażby dzięki programowi lojalnościowemu DOM Leroy Merlin.  

O programie

Program lojalnościowy DOM jest kierowany do wszystkich tych, którzy urządzają, remontują lub lubią prowadzić piękny (pod każdym względem) dom. Wraz z przystąpieniem do programu otrzymujemy specjalną kartę DOM, która staje się naszym podstawowym identyfikatorem. Co więcej, wraz z kartą główną otrzymujemy dwie dodatkowe karty, które możemy oddać małżonkowi lub pracownikom budowy. Jakie korzyści wynikają z przystąpienia do programu i posiadania karty? O tym poniżej.

Korzyści wynikające z programu

Program DOM to morze korzyści dla każdego członka. Po pierwsze, na sam początek przygody z programem dostaniemy 5% rabatu na jednorazowe zakupy zrobione w ciągu pierwszego miesiąca. Jeśli weźmiemy pod uwagę zakupy związane z remontem czy budową domu, 5% zamieni się w zaoszczędzenie setek czy nawet tysięcy złotych.

Wraz z Twoimi kolejnymi wizytami i zakupami w Leroy Merlin, na Twoim koncie będą kumulowały się punkty. Za każde wydane 5 zł zostanie Ci przyznany 1 punkt. Czy coś z tego wynika? Bez obawy, nie będziemy gromadzić punktów na darmo. Po osiągnięciu 1000 punktów otrzymuje kolejny rabat na 10%. 1000 punktów wydaje się dużo? Dokładnie – wydaje się. Pamiętajmy o 2 dodatkowych kartach, które również zbierają punkty na naszą kartę główną. Tym samym zanim się obejrzymy rabat będzie w zasięgu naszej ręki. Proste? Proste i przyjemne.

 Tytuł

To jednak nie wszystkie korzyści wynikające z przynależności do programu. Wraz z założeniem karty DOM dostajemy dostęp do wirtualnego Konta Lojalnościowego, na którym będą gromadzone wszystkie informacje o dotychczasowych zakupach. Tym samym, cały czas będziemy mieli pełną kontrolę nad tym, co zakupiliśmy, a czego nam jeszcze brakuje. Oszacujemy także przeciętne wydatki. Wszystko to za pomocą jednego kliknięcia.

Jeśli kiedykolwiek miałeś problem z transportem materiałów, z kartą DOM możesz pożegnać się z tym zmartwieniem na dobre. Zamawiając dostępne w sklepie produkty do godziny 15, masz pewność, że dostaniesz je jeszcze tego samego dnia.
Na koniec warto również wspomnieć o specjalnych promocjach, upustach oraz dodatkowych atrakcjach dla uczestników programu. Podczas gdy będą Cię otaczały kolejne z nich, Ty w międzyczasie będziesz mógł przeczytać czasopismo „DOM  z pomysłem” za 1 grosz.

źródło zdjęc: Polycart / Foter.com / CC BY

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *