Mobilne zakupy w internecie

Dzisiejszy rozwój technologii telefonicznej pozwala na bardzo szerokie pole manewru przy wykorzystaniu telefonów komórkowych. Dawno już bowiem skończyły się zamierzchłe czasy, kiedy telefony służyły wyłącznie do rozmów.
Teraz urządzenia mobilne pozwalają w wykonywać również wiele innych praktycznych czynności, jak: zrealizowanie zakupów, sprawdzenie rozkładów komunikacji miejskiej, zamówienie biletu do kina, czy odczytanie wiadomości na poczcie e mail.
Nowe potrzeby swoich klientów zauważyła również pewna sieć sklepów budowlanych, która postanowiła ułatwić im życie wprowadzając bezpłatną aplikację na telefon. Dostępna jest ona w App Store oraz w Google Play, czyli dla użytkowników urządzeń z mobilnym systemem Android bądź iOS.

Pomysł na aplikację został zainicjowany przez pracowników firmy, którzy chcieli pomóc w planowaniu zakupów oraz dobieraniu wyposażenia i materiałów budowlanych podczas przeprowadzanych remontów. Ponad to dzięki aplikacji można przejrzeć aktualną ofertę promocyjną sklepów i wyłowić najciekawsze nowości.

Na czym polega aplikacja?
Jest to bardzo prosty i intuicyjny program do zainstalowania na smartfonie. Poprzez odpowiednie zakładki możemy wybrać różne możliwości. Np. w zakładce „wybierz sklep” znajdziemy najbliższy market, a dzięki zakładce „promocje” przejrzymy najnowsza gazetkę z okazyjnymi cenami.

Wreszcie gdy wybierzemy już interesujące produkty i zapiszemy je jako ulubione będziemy mogli zobaczyć jego różne aranżacje komputerowe, a podczas wizyty w sklepie szybko odnajdziemy miejsce ich ekspozycji.

Można zatem powiedzieć, że sklep stanął na wysokości zadania jeśli chodzi o oszczędność czasu i rozpieszczanie swoich klientów. Dzięki tej aplikacji pomaga bowiem nie tylko w zaoszczędzeniu czasu, ale i nerwów dla wszystkich tych, którzy walczą z remontem.

tapeta

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *