Wymarzona kuchnia

Gdzie Kobieta lubi spędzać czas wolny jak jest w domu? Odpowiedź jest jedna, no może dwie. Miejscem tym będzie zazwyczaj kuchnia bądź wygodny fotel w salonie czy sypialni, gdzie będzie mogła zgłębiać klimat ulubionej powieści, poprzeglądać katalogi mody lub zwyczajnie porozmawiać z przyjaciółką przez telefon.

Kobiety z pozorów są bardzo różne, ale większość z nich ma podobny świat zainteresowań. Kuchnia powinna być miejscem, gdzie każda z nas będzie się czuła wyjątkowo dobrze. Miała łatwy dostęp do wszelkich przypraw, naczyń i urządzeń. Jesteśmy strażniczkami domowego ogniska dlatego im lepiej czujemy się we własnym domu tym lepiej będzie nam dbać o nie.

Zazwyczaj lubimy uchodzić za kobiety nowoczesne. Nie zawsze tego typu kobieta musi mieć nowoczesne meble w kuchni, ale skoro jej zamiłowania do techniki i minimalizmu są autentyczne, to właśnie w takim klimacie będzie się czuć najbardziej komfortowo.

Nowoczesna kuchnia to przede wszystkim meble z odpowiednich wysokogatunkowych materiałów, piękna podłoga, odpowiedni sprzęt AGD, wyspa z dodatkowym blatem oraz odpowiednio zagospodarowania przestrzeń. Podstawa to dużo wolnego miejsca dla innych na swobodne przemieszczanie się, wygodne siedzenie przy stole a nawet zabawę z dziećmi. Meble powinny być eleganckie z nowoczesnym systemem bez uchwytowym, który oprócz gwarancji eleganckiego wyglądu stanowi bezpieczeństwo dla innych. Lodówka, zmywarka czy kuchenka mikrofalowa dobrze jak będą wbudowane we wnęki naszych mebli. Minęły już czasy, kiedy każdy chwalił się sprzętem AGD i wyróżniał go jak tylko się dało. Jedynie na otwartej przestrzeni zostawiamy kuchnię do gotowania. Jednak ich współczesny design jest tak przyjemny dla oka, że może stanowić bardzo ciekawą ozdobę.

Nietuzinkowy charakter wystroju dobrze jak podkreślą abstrakcyjne wielkoformatowe grafiki wydrukowane na płótnie bądź szkle. Każdą z nich możemy dodatkowo oświetlić małymi diodami ledowymi. Dzięki temu stworzymy niezmiernie przyjemny i elegancki klimat do wieczornych kolacji w gronie najbliższych.


Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *