Dla tych, którzy lubią majsterkować i zmieniać aranżacje w swoim domu powstało odmienione forum Leroy Merlin.

Forum z nową szatą graficzną podzielone jest na sześć działów:

Pokaż innym, co zrobiłeś. Podziel się pomysłem – tu możesz pochwalić się swoim dokonaniem. Zrobiłeś remont łazienki albo kuchni? Zaaranżowałeś sypialnię w nowoczesnym stylu? Urządziłeś pokój dla dziecka? Znalazłeś sposób na rozwiązanie trudnego problemu? Możesz to opisać, by być inspiracją dla innych majsterkowiczów.

Budowa i remont. Dekoracja, łazienka, narzędzia – w tym dziale możesz zamieścić nurtujące cię pytanie dotyczące remontu lub dekoracji mieszkania. Możesz też przejrzeć zamieszczone już pytania i odpowiedzi, może wśród nich będzie ta, której szukasz.

Prace ogrodowe i rośliny – ogród to miejsce, w którym jest równie dużo do zrobienia jak w domu. Dlatego potrzebuje osobnego działu, by użytkownicy forum mogli wymieniać się doświadczeniami związanymi z aranżacją ogrodu, sadzeniem kwiatów, krzewów i drzewek czy dbaniu o trawnik.

Jak wykonać. Formalności. O wykonawcach – zaglądając tu, znajdziesz przede wszystkim opinie o różnych fachowcach. Dowiesz się, którzy są warci polecenia, a których lepiej unikać. Możesz zamieścić też swoje doświadczenia z różnymi wykonawcami.

Ogłoszenia wykonawców – tu znajdziesz ogłoszenia wykonawców, którzy oferują zrobienie remontów, wykończenia wnętrz, tynków, instalacji elektrycznych czy prace ogólnobudowlane. Możesz też zamieścić swoje ogłoszenie.

Korzystanie z forum i foto forum – to miejsce na zgłaszanie problemów technicznych obsłudze klienta, np. problemów z dodawaniem zdjęć. Można także tu skierować wszelkie sugestie odnośnie działania forum i inne.

Zabierając się za remont domu czy mieszkania, większość z nas szuka najpierw informacji w internecie. Inspiracje i porady znajdziemy na forum, bo piszą tam ludzie w oparciu o swoje doświadczenie.

No Responses to “Coś cię nurtuje? Poszukaj odpowiedzi na forum Leroy Merlin”

Trackbacks/Pingbacks

  1. Korzystanie z forów internetowych przy budowie domu | Dziennikarstwo obywatelskie - [...] sieci jesteśmy w stanie znaleźć obecnie takie miejsca, jak forum Leroy Merlin, ale także blogi, czy portale internetowe. Pozyskiwanie…

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *